28
September

prezentácia|Profesia days Košice (2017-11)

Začiatok
28. sep. 2017 11.00 hod.
Koniec
28. sep. 2017 18.00 hod.
Miesto
Spoločenský pavilón, Tr. SNP 61, 040 11 Košice
Mesto
Košice, Košický kraj, Nám, Slovenská republika
Vedný odbor
Typ podujatia
Prezentácia
Cieľová skupina
široká verejnosť
Organizátor
Profesia, spol. s r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava
Popis

Profesia days Košice
28. september 2017, Spoločenský pavilón

 

Stretnite zamestnávateľov naživo! Objavuj, inšpiruj sa a nájdi si novú prácu či stáž. Desiatky zamestnávateľov a množstvo spíkrov stretneš naživo v Spoločenskom pavilóne v Košiciach.
 

Práca

Na Profesia days stretneš naživo zamestnávateľov z tých najrozličnejších oblastí. Opýtaj sa na voľné pracovné pozície alebo možnosti stáže, zisti, aké pracovné podmienky a benefity firmy ponúkajú svojim zamestnancom. Na veľtrhu máš jedinečnú šancu za jediný deň osloviť viacero spoločností a presvedčiť ich o svojich kvalitách. Mená vystavovateľov postupne pribúdajú. Nájdeš medzi nimi spoločnosť, pre ktorú je radosť pracovať?

 

Vzdelávanie

Potrebuješ poradiť, ako sa predať na trhu práce? Alebo chceš otestovať svoje IT zručnosti či úroveň cudzích jazykov? Na Profesia days môžeš využiť kariérne poradenstvo, skonzultovať svoj životopis a získať hodnotné rady, ako zvládnuť pohovor alebo ako vyniknúť medzi ostatnými uchádzačmi. Na veľtrhu tiež bezplatne otestuješ svoje jazykové a PC znalosti. A chystáme aj zaujímavé prednášky a workshopy.

 

Inšpirácia

Mária sa venuje vývoju holografických robotov, Vladimíra radí prezidentovi, Peter založil kultúrne centrum, Ivana riadi najväčší inzertný portál na Slovensku, Lenka svoj život delí medzi IT a natáčanie beauty videí na YouTube. Jedno však majú všetci spoločné – majú radi svoju prácu. Príď si po dávku inšpirácie na Profesia days a stretni naživo kybernetičku, spíkerku v najpočúvanejšom rádiu, hudobníka, režiséra videoklipov či startupistu.

 

Zábava

Život nie je len o práci. My v Profesii to vieme, a preto pre teba na veľtrhu príležitostí Profesia days chystáme virtuálnu realitu, fotobúdky, súťaže o hodnotné ceny i oddychové zóny. Už čoskoro prezradíme viac, sleduj nás na webe a sociálnych sieťach.

 

Vďaka Železničnej spoločnosti Slovensko môžeš na veľtrh príležitostí Profesia days 2017 cestovať s 50% zľavou! Ak si vyberieš cestu vlakom, zaplatíš len obyčajné cestovné do Košíc, domov sa odvezieš bezplatne. Stačí, aby si v pokladniciach ŽSSK ohlásil, že máš záujem využiť akciu VLAKOM NA PROFESIA DAYS 2017. Na veľtrhu ti pečiatkou označíme cestovný lístok, a takto potvrdený bude platiť na cestu späť. Akcia platí od 27. do 28. septembra 2017, vrátiť späť sa môžeš najneskôr 29. septembra 2017

Stránka podujatia

Hore
Vedecká cukráreň 10/2020
sutaz FB TVT 2020
Noc výskumníkov 2020
Veda v CENTRE / Vedecká kaviareň 9/2020
Quark_10/2020
TVT2020 prihlasovanie
Agrofilm
Aurelium - centrum vedy
Quark 25 rokov
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
Fibrinogen Martin je mutácia vrodenej poruchy fibrinogénu a patrí medzi vzácne poruchy zrážania krvi
Zistite viac