22
Jún

registrácia|workshop|Slovenská kooperačná burza Košice 2017

Začiatok
22. jún. 2017
Koniec
16. okt. 2017
Miesto
Košice
Mesto
Košice, Košický kraj, Nám, Slovenská republika
Vedný odbor
Typ podujatia
Workshop
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO )
Popis

Slovenská kooperačná burza Košice 2017

Dátum: 30. október 2017
 

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO ) vás pozýva na kooperačné podujatie v rámci série SARIO Business Link - Slovenská kooperačná burza Košice 2017, ktoré sa bude konať dňa 30. októbra 2017 v Košiciach. 

 

Slovenská kooperačná burza (SKB) je formát medzinárodného podujatia zameraného na bilaterálne rozhovory zástupcov firiem, na prezentáciu ponúk partnerstva, voľných výrobných kapacít, požiadaviek na vytvorenie spoločných podnikov. Platforma Slovenskej kooperačnej burzy agentúry SARIO poskytuje unikátnu možnosť zapojenia sa do dodávateľskej siete etablovaných investorov a spoločností.

 

Súčasťou kooperačného podujatia je odborná moderovaná konferencia na vysoko aktuálne témy ako cezhraničná spolupráca a inovačný potenciál regiónu aj v kontexte slovensko - maďarských vzťahov a hospodárskej spolupráce:
Ako rozvíjať nové priemyselné jadro Európy.


Je to odborná konferencia o rozvoji a potenciáli prepojení medzi slovenským a maďarským priemyslom s dôrazom na expanziu aj na širšej medzinárodnej scéne.
 
Panel 1  Synergie spolupráce susedov
Obraz spolupráce priemyslu v Maďarsku a na Slovensku, diskusia najvyšších predstaviteľov priemyselných rezortov oboch krajín.

Panel 2  Siločiary v novom strede európskeho automotive
Automobilový priemysel na Slovensku a v Maďarsku je jadrom ekonomík oboch krajín a ďalej sa rozvíja. Potenciál spolupráce slovenských a maďarských firiem však rastom obojsmerných dodávok komponentov a modulov nekončí.
 
Panel 3  Inovačný potenciál automobilových regiónov
Tlak na zrýchľovanie inovačného cyklu v automobilovom priemysle sa už netýka len samotného automobilu a jeho častí. Prerastá do množstva sofistikovaných priemyselných služieb a zasahuje aj iné priemyselné odvetvia.
 
Podmienky účasti

Viac informácií

Registrácia

Súvisiace:

Hore
TVT 2019
Bratislavská vedecká cukráreň
QUARK
Aurelium - centrum vedy
Prechod VK na VND - jeseň
kúpa časopisov jún 2016
Publikácie Veda v CENTRE
TAG Slovenská veda
banner záhrady
TVT Utorok s prírodou 2019
Extrapolácie 2019
Zaujímavosti vo vede
Očkovanie je hlavný nástroj primárnej prevencie chorôb.
Zistite viac