1
Január

súťaž IQRF Wireless Challenge III (2017)

Začiatok
01. jan. 2017
Koniec
21. máj. 2017
Miesto
celá SR
Mesto
celé Slovensko, Slovenská republika, SR
Typ podujatia
Súťaž
Cieľová skupina
odborná verejnosť
Organizátor
IQRF Alliance s.r.o., Jičín, Česká republika
Popis

V januári 2017 odštartoval ďalší ročník obľúbenej medzinárodnej súťaže pre technikov a technicky nadaných študentov „IQRF Wireless Challenge III". „Využijte své schopnosti, navrhněte nejlepší aplikaci pro bezdrátovou technologii IQRF a bojujte o hodnotné ceny,“ to je výzva programátorom, vývojárom, technikom a študentom z celého sveta.
 
Súťaž je otevrená od 1. 1. 2017 do 21. 5. 2017, finálové zápolenie najlepších projektov bude prebiehať formou interaktívneho veľtrhu v júni 2017. Medzi hlavné odmeny patria moderné vývojové nástroje sveta bezdrôtových technológií a IoT, nádejným technikom radi ponúkneme zamestnanie.

 

Súťažiaci môžu počas súťaže zakúpiť sadu vývojových nástrojov bezdrôtovej technológie IQRF so zľavou až 30% v rámci programu IQRF Smart School.

 

Tento ročník súťaže bol zaradený do Věstníku soutěží Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Hlavným sponzorom je MICRORISC s.r.o., partnermi súťaže sú tiež firmy AAEON, Netio, Microsoft, Protronix, významné technické univerzity a rad odborných periodík.

Pravidlá

Viac informácií

Hore
Bratislavská vedecká cukráreň
Aurelium - centrum vedy
Quark_2020
Veda v Centre
TAG Slovenská veda
kúpa časopisov jún 2016
banner záhrady
Publikácie Veda v CENTRE
Zaujímavosti vo vede
Akútny koronárny syndróm je súhrnné označenie pre ochorenia postihujúce kardiovaskulárny systém.
Zistite viac