11
Máj

TECH SUMMIT 2016

Začiatok
11. máj. 2016
Koniec
12. máj. 2016
Miesto
hotel Holiday Inn, Bajkalska 25a, Bratislava
Mesto
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Vedný odbor
Typ podujatia
Konferencia
Cieľová skupina
široká verejnosť
Organizátor
Mafra Slovakia, a.s.
Popis

Dvojdňová konferencia TECH SUMMIT pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR Vám predstaví návod, aby vaša spoločnosť nezaostávala za inováciami.

 

Ak spoločnosti neinovujú, už dnes môže byť neskoro. Okolité štáty inovujú, žijeme doslova v dobe inovačnej revolúcie,povedal David Čajko, zakladateľ TECH SUMMIT Bratislava.TECH SUMMIT predstaví inovácie v celej svojej šírke, teda nielen technické inovácie, ale aj inovácie v myslení, prístupe k spoluprácam či inovácie procesov. Konferencia prinesie odpovede na otázky, ako inovácie financovať, či je možné a ako byť pripravený na adaptačný cyklus, ktorý enormný nárast vývoja technológií prináša, tzn. inovatívne postupy v edukácii bežných ľudí, podnikateľov, ale aj vlády, best practice prezentácie implementácií nových technológií do firemných procesov,“ dodal.

 

Širokospektrálnosť tém zaručuje, že na konferencii si prídu na svoje okrem vývojárov, výskumníkov a technických pracovníkov aj investori, majitelia a riaditelia firiem či politici.

 

Hlavným cieľom je predstaviť nové technológie v celej šírke oblasti ekonomiky, ale aj v rámci „internetu vecí“, ktorých aplikácie výrazným spôsobom smerujú k možnej transformácii hospodárstva krajiny. V akejkoľvek oblasti ekonomiky, či ide o oblasť podnikania, marketingu, zdravotníctva, vzdelávania, alebo dopravy, sú potrebné inšpirácie nových technológií pri hľadaní riešení jedinečných situácií a problémov, s ktorými sa inovátori denne stretávajú.

 

Centrum vedecko-technických informácií SR je podporovateľom podujatia.

 

INFORMÁCIE O PODUJATÍ

 

Hore
Vedecká cukráreň 2
Veda v CENTRE máj
Quark_2020
Vedecká cukráreň 5/2020
Veda v Centre
Aurelium - centrum vedy
Vírusy, vakcíny, imunita
Quark 25 rokov
kúpa časopisov jún 2016
TAG Slovenská veda
banner záhrady
Publikácie Veda v CENTRE
Zaujímavosti vo vede
Akútny koronárny syndróm je súhrnné označenie pre ochorenia postihujúce kardiovaskulárny systém.
Zistite viac