Druhá šanca


Druhá šanca

Uvažujete nad univerzitou? Vďaka škole, ktorá je tretia najatraktívnejšia na Slovensku, nebudete mať v budúcnosti núdzu o prácu!

Študovať alebo hneď pracovať po skončení strednej školy? Dilema viacerých maturantov, ktorí sa pri klesajúcom uplatnení absolventov zamýšľajú nad svojou budúcnosťou.

V súčasnosti si čoraz viac maturantov vyberá cestu štúdia na vysokej škole pred prácou. Dôvod je jasný – nárast nezamestnaných stredoškolákov. Existuje však odbor, v ktorom bude dopyt po profesionáloch stále. Viete, ktorý to je?

V odbore energetiky sa však vždy nájde miesto pre šikovných ľudí. Študovať ju môžete v Žiline na Strojníckej fakulte na Katedre energetickej techniky.

„Naša katedra je výnimočná v tom, že sa zaoberá hlavne energetikou a obnoviteľnými zdrojmi energie. Je to oblasť, ktorá bude len napredovať, vyvíjať sa, nikdy nemôže zaniknúť a vždy bude dopyt po kvalifikovaných ľuďoch“, vraví doc. Ing. Radovan Nosek, PhD. zo Žilinskej univerzity.

V prípade úspešného absolvovania tohto študijného programu určite nebudete mať v budúcnosti núdzu o prácu a zabezpečí Vám veľmi zaujímavú perspektívu.

Termín druhého kola podávania prihlášok na BC. a ING. štúdium je do 14.8.2015.

Všetko potrebné o podaní elektronickej prihlášky a o Katedre energetickej techniky Žilinskej univerzity v Žiline nájdete na webových stránkach univerzity.

KET – štúdijný program

Elektronická prihláška

 

Autor: doc. Ing. Radovan Nosek, PhD., Žilinská univerzita

Spracovala: Bibiana Kubašková

Uverejnila: ZČ

Hore
fotografická súťaž TVT 2019
Noc výskumníkov 2019
kúpa časopisov jún 2016
Atmosféra počas TVT 2018
TVT 2019
Publikácie Veda v CENTRE
výtvarná súťaž TVT 2019
Aurelium - centrum vedy
Vedec roka 2018
QUARK
Prechod VK na VND - leto
TVT 2018 články
TAG Centrum vedy
TAG Mládež
TAG QUARK
TAG Ženy vo vede
TAG Spektrum vedy
TAG Slovenská veda
TAG História
TAG Rozhovor
TAG Publikácia
TAG Zaujímavosti vo vede
banner záhrady
Zaujímavosti vo vede
4. mája 1919 ubehlo sto rokov od tragického úmrtia generála Milana Rastislava Štefánika.
Zistite viac